Druk na PCV Gdańsk – oferta

Druk na PCV jest powszechnie używany w branży reklamowej. Płyty z polichlorku winylu wykorzystuje się do produkcji stoisk na targach, zabudowy lad recepcyjnych, pokrywania budynków, wznoszenia silosów, tworzenia plakatów i nie tylko. Są wytrzymałe, a druk cechuje się fotograficzną jakością, a więc wyjątkową szczegółowością. Ponadto PCV to materiał bardzo lekki i odporny na szkodliwe czynniki zewnętrzne, dlatego omawiany druk jest usługą bardzo popularną, a także atrakcyjną pod względem ceny oraz czasu realizacji.

Druk na PCV Gdańsk

Druk na PCV Trójmiasto

Druk na PCV to nowoczesna technologia, która polega na naniesieniu na powłokę z polichlorku winylu tuszów polimerowych. Te pod wpływem światła UV zastygają, tworząc jednolitą, bardzo twardą powłokę, odporną na negatywne czynniki. Współczesne drukarki UV zapewniają bardzo szczegółowy obraz. Dzięki temu coraz więcej osób korzysta z tej technologii. Efekt końcowy może być wyjątkowo wyrazisty, a ponadto możliwe jest wykonanie grafiki z obu stron planszy, co sprawdza się na przykład w przypadku plakatów zawieszonych na witrynach sklepowych.

Nadruk na PCV Gdańsk – opinie

Opinie osób korzystających z druku na PCV nieprzypadkowo są tak pozytywne. Często dotyczą zarówno wytrzymałości produktu końcowego. Zamawiający cenią tę technologię za stosunkowo krótki czas realizacji zlecenia (drukowanie UV nie zajmuje sporo czasu) oraz bardzo wyraziste kolory, które nie bledną pod wpływem światła słonecznego. Podkreślana jest także przewaga tej technologii nad drukiem na folii, przyklejanej później na płytach PCV. Sam polichlorek winylu jest też dobrze oceniany ze względu na lekkość i trwałość.

Sprawdź drukarnie Gdańsk!
b3project.store

Wydruki na płycie PCV – cennik

Druk na PCV daje podobny efekt wizualny do druku na szkle, jednak w tym przypadku materiał stanowiący podłoże jest znacznie tańszy, dlatego również końcowy produkt jest atrakcyjny pod względem ceny. Na koszt druku wpływa wiele czynników, takich jak skomplikowanie projektu, liczba wykonywanych kopii czy format i grubość wybieranej płyty PCV. W każdym przypadku cena realizacji zlecenia jest podawana klientowi indywidualnie, ponieważ każde zlecenie jest inne. W celu poznania szczegółów warto skontaktować się ze specjalistami.